Muzyka

"Tańczmy"

Może nie jestem typową buntowniczką, ale na pewno nie chcę być sformatowana. Gdy ktoś pyta mnie co chcę robić po szkole, po studiach... Wiem jedno, na pewno nie chcę spędzić mojego jedynego życia w biurowcu. To nie dla mnie! "Tańczmy" to wypieczone klubowe brzmienie, gitarowe zagrywki i dobry polski tekst. Świetnie się tego słucha! Potencjometr ustawcie NA MAXA W GÓRĘ! 
 

Julia Sereda - "Tańczmy"

Pobierz / Przesłuchaj / Dodaj do playlisty
https://ffm.to/tanczmy

 

 


PREMIERA 29.05.2020 r. 

"Kampinos"
STOP bezmyślnemu niszczeniu naszej planety

Wielu ludzi nie wierzy w to, że świat się może skończyć zasypany śmieciami. Chciałabym, aby Ci którzy nie wierzą, uwierzyli, zrozumieli i zaczęli walczyć. Bez tej walki Ziemia nie ma szans. Jeśli chcecie zrozumieć o co chodzi w strajkach klimatycznych i co popycha młodych ludzi do wyjścia z transparentami na ulicę, obejrzyjcie video i posłuchajcie nowego singla.
 

Julia Sereda - "Kampinos"

Pobierz / Przesłuchaj / Dodaj do playlisty
https://ffm.to/kampinos 

PREMIERA 11.10.2019 r.
"Wielki Wybuch"

W sporcie bardzo ważna jest koncentracja na celu, to jest coś co sprawia, że wszystko inne schodzi na dalszy plan i nie ma już nic oprócz niego. Kocham muzykę za to, że pozwala mi się przełączyć i odetchnąć od morderczych treningów i stresu związanego z zawodami. Wiem, że to nietypowe, ale cóż, jestem sportowcem z duszą artystki i mam nadzieję, że moje piosenki dadzą frajdę również Wam!


PREMIERA 12 lipca 2019 r. !!!

Pobierz / Przesłuchaj / Dodaj do playlisty
https://ffm.to/wielkiwybuch