News

28 Listopada 2019 r.

Sportowa Akademia Veolia

Moja przygoda ze Sportowa Akademia Veolia dobiegła końca. Tydzień temu odbyła się uroczysta gala kończąca 10. edycję SAV i rozpoczynająca kolejną - tym razem dla maluszków - SAV JUNIOR. Oprócz części sportowej... nie zabrakło też tej muzycznej. Miałam przyjemność zaśpiewać na żywo „ KAMPINOS”.

To był wspaniały rok! Poznałam super ludzi, specjalistów z różnych dziedzin i dowiedziałam się masy ciekawych rzeczy. Dziękuję za wsparcie, wiedzę i niezapomniane przeżycia!

News

11 Października 2019 r.

„Kampinos”, nowa poruszająca piosenka


Żyjemy w dziwnych czasach - na ulicach miast na całym świecie w obronie klimatu manifestują miliony ludzi. Zdarza się, że bardzo znane osoby, artyści z dumą promują konsumpcję, np. fotografując się na tle setek par butów, z których pewnie wielu nigdy nie założą…  i kto to lajkuje? Na pewno nie ja.

Wielu ludzi nie wierzy w to, że świat się może skończyć zasypany śmieciami. Chciałabym, aby Ci którzy nie wierzą, uwierzyli, zrozumieli i zaczęli walczyć. Bez tej walki Ziemia nie ma szans. Jeśli chcecie zrozumieć o co chodzi w strajkach klimatycznych i co popycha młodych ludzi do wyjścia z transparentami na ulicę, obejrzyjcie video i posłuchajcie mojego nowego singla.


Julia Sereda - "Kampinos"

Pobierz / Przesłuchaj / Dodaj do playlisty
https://ffm.to/kampinos
 


 

News

30 Września 2019 r.

STOP bezmyślnemu niszczeniu Ziemi

Niszczenie środowiska naturalnego przez nas samych, odbywa się w tej chwili na trudną do wyobrażenia skalę. Mój drugi singiel "Kampinos" to wyraz sprzeciwu wobec tego co się obecnie dzieje. Zawarte w nim informacje to dosłownie garstka spośród setek przygnębiających statystyk. Wielu zmian nie da się już cofnąć. Naprawienie innych będzie trwało dziesiątki, albo setki lat. Jeśli nie zatrzymamy tego procesu natychmiast, za jakiś czas możemy nie mieć gdzie mieszkać!

Julia Sereda - Kampinos
PREMIERA 11.10.2019 r.

 

News

24 Września 2019 r.

Srebro na Polish Open Warsaw Cup

Hejka!

W niedzielę 22-09-2019 startowałam w Pucharze Świata Polish Open Warsaw Cup. Po czterech stoczonych walkach zdobyłam srebrny medal. Dobrze się bawiłam! A już niedługo Mistrzostwa Europy Juniorów w Hiszpanii

News

12 Lipca 2019 r.

"Wielki Wybuch" - PREMIERA

Już jest!!! Przedstawiam Wam mój pierwszy singiel "Wielki Wybuch". Od dziś możecie go słuchać na  YouTube, Apple Music (iTunes), Spotify, Tidal innych serwisach streamingowych! heart

Pobierz / Przesłuchaj / Dodaj do playlisty
https://ffm.to/wielkiwybuch
 

 

News

10 Lipca 2019 r.

Wywiad dla Polsat Sport Extra

Dla tych z Was, którzy nie mieli okazji zobaczyć wywiadu ze mną na Polsacie Sport Extra a chcieliby go zobaczyć :) zamieszczam link do programu: 
 

https://www.polsatsport.pl/magazyn/magazyn-atleci-odcinek-428_6877136/

News

02 Lipca 2019 r.

Pierwszy singiel "Wielki Wybuch" - PREMIERA 12.07.2019

Premiera pierwszego singla pt. "Wielki Wybuch" już 12 lipca 2019 r.  Poniżej trailer teledysku :).

News

23 Czerwca 2019 r.

O mojej pasji do sportu i muzyki w Radio TOK FM

Jeśli ktoś nie miał okazji wysłuchać rozmowy ze mną w programie "Rusz się na zdrowie" w Radio TOK FM a chciałby :) to link do wywiadu znajduje się poniżej. Rozmawialiśmy oczywiście dużo o taekwondo, ale też o mojej pasji do muzyki. Po programie miał miejsce przedpremierowy pokaz mojego pierwszego singla pt. Wielki Wybuch.  Właściwa premiera singla już za klika dni :).

link do wywiadu: https://audycje.tokfm.pl/podcast/77129,W-taekwondo-wszystko-zalezy-od-ciebie-o-pasji-do-sportu-i-muzyki-mowi-Julia-Sereda

News

27 Maja 2019 r.

Tytuł Mistrzyni Polski Juniorów obroniony :)

Za mną weekend pełen wrażeń. Przygotowania do zawodów mogę uznać za udane. 25 maja w Płocku udało mi się obronić tytuł Mistrzyni Polski Juniorów w kategorii do 59 kg! Dziękuję mojemu Trenerowi Michał Łoniewski. Teraz dłuższa przerwa od startów i czas na ładowanie baterii. Na zdjęciu ze mną Wika Horba, Grzesiu Olszewski i Bartek Wieczorek.

News

28 Kwietnia 2019 r.

Pierwsza część prac w studio zakończona


​Wokale do 5 piosenek właśnie zostały nagrane. Jest balladka i jest przy czym poskakać i potańczyć :) Teraz miksy, trochę pracy realizatorskiej i niedługo pierwszy singiel. "Panowie od muzyki" - jak sami siebie tak pieszczotliwie nazywają :), obiecują, że już w czerwcu będziecie mogli posłuchać pierwszych piosenek, ... czekamy :).

News

03 Kwietnia 2019 r.

Złoto na Pucharze Świata German Open 2019

W niedziele (31-03-2019) miałam okazję wystartować w Pucharze Świata German Open 2019 w Hamburgu. Zawody zaliczam do jak najbardziej udanych. Z German Open 2019, po czterech wygranych walkach, wracam ze złotem! Miłe zakończenie tygodnia i motywacja do dalszych treningów.

News

10 Marca 2019 r.

1. miejsce na Pucharze Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim

Za mną udany weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim, 1. miejsce na Pucharze Polski i tytuł najlepszej juniorki na zawodach należą do mnie!

News

04 Marca 2019 r.

Są już gotowe pierwsze demówki piosenek :)

W końcu mamy wyczekiwane z wypiekami na twarzy demówki pierwszych 6 piosenek. Niedługo przejdziemy do kolejnego etapu prac, nagrań w studio, a w międzyczasie oczywiście będziemy pracować nad kolejnymi piosenkami :)

News

01 Marca 2019 r.

Wywiad w Czwórce Polskiego Radia

Wczoraj miałam przyjemność być gościem w Czwórce Polskiego Radia w Strefie sportu u Norberta Michalaka. Dużo pozytywnej energii! Było trochę o moich początkach z Taekwondo, marzeniach i celach na przyszłość Super zabawa i nowe doświadczenie. Zapraszam do odsłuchania!
 

https://www.polskieradio.pl/10/3961/Artykul/2270728,Julia-Sereda-nadzieja-olimpijska

News

22 Lutego 2019 r.

Nadzieja Olimpijska Roku 2018

Na tegorocznej Gali Mistrzów Sportu przyznano mi niezwykłe wyróżnienie, "Nadzieja Olimpijska Roku" w XIX Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Warszawy w 2018 roku. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, duże zaskoczenie i niezwykła radość. Bardzo dziękuję mojemu trenerowi Panu Michałowi Łoniewskiemu, Kapitule XIX Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Warszawy za wyróżnienie oraz Sportowej Akademii Veolia za ogromne wsparcie. Wyróżnienie odebrali rodzice, ja w tym czasie byłam na turnieju w Słowenii :).

 


 

News

08 Stycznia 2019 r.

Zaczynamy prace nad moją płytą :)

Po kilku tygodniach poszukiwań podjęliśmy współpracę z autorami tekstów i muzyki, którzy pomogą mi w przygotowaniu piosenek i nagraniu debiutanckiego albumu. Nie mogę się już doczekać pierwszych efektów wspólnej pracy :).  

News

06 Stycznia 2019 r.

Swarzędz Cup 2019 - 1. w Juniorach i 3. w Seniorach

Puchar Polski Swarzędz Cup 2019 był dla mnie bardzo udany. Startowałem tam w dwóch kategoriach wiekowych. Jednego dnia w Juniorach, drugiego w Seniorach. Jako Junior wracam ze złotym medalem, a jako senior z brązowym :).